پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

*برگزاری بیست و سومین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران*

-

بیست و سومین کنگره بین المللی  میکروبشناسی ایران ،  توسط انجمن میکروبشناسی و  با همکاری گروه های آموزشی و پژوهشی  میکروبشناسی دانشگاههای علوم پزشکی  و مراکز تحقیقاتی سراسر ایران برگزار میشود. این برنامه از هشتم الی دهم شهریور  ماه 1401 پس از 2 سال  از شروع اپیدمی کووید19بصورت حضوری در دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

کلیه اعضا هیات علمی مرتبط و دانشجویان  رشته های مختلف پزشکی مجاز به شرکت در این کنگره می باشند. علاقه مندان میتوانند خلاصه مقالات خود  بر اساس محور های کنگره از جمله:  مقاومت داروئی  و روش های جدید  تعیین آن، کنترل عفونت های بیمارستانی، تازه های تشخیص، درمان و واکسیناسیون بیماری کووید19،روش های جدید  تشخیص  میکروبها، اپیدمیولوژی، تهاجم، تشخیص، کنترل و پیشگیری و نظارت بر مصرف انتی بیوتیک ها در عفونت های ادراری، بیماریهای عفونی  در بیماران مبتلا به نقص ایمنی و... برای انجام داوری ارسال  نمایند.

 در این کنگره بین المللی  از بسیاری از محققین ایرانی از جمله گروه میکروبشناسی دانشکده پزشکی بلکه از سراسر ایران و  دنیا دعوت بعمل آمده  تا در این همایش به ایراد سخنرانی و ارائه مطالب بروز در حیطه تخصصی خود بپردازند.همچنین نمایشگاهی از تجهیزات مختلف  میکروبشناسی توسط شرکت های ذی ربط به نمایش گذاشته خواهد شد. شایان یاداوری است جهت ارتقا  علمی متقاضیان، کارگاههای مختلفی  همزمان با برگزاری همایش  برگزار خواهد گردید. در ادامه  یاداوری میشود که علاقه مندان جهت اطلاع از آخرین اخبار، ثبت نام و ارسال خلاصه مقاله  که هم اکنون شروع شده و اخرین مهلت ارسال آن نیز 1 تیرماه می باشد به ادرس ismcongress.ir  مراجعه فرمایند.

دکتر مژده حاکمی والا

دبیر علمی کنگره  و  عضو هیات علمی گروه میکروبشناسی دانشکده پزشکی شهید بهشتی


٠٨:١٨ - چهارشنبه ٢٥ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٦٨٠    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.